Lopar Vrutak d.o.o logo divider

Kontakt

onama

LOPAR VRUTAK d.o.o. za komunalne djelatnosti

 

Lopar 381/A, 51281 Lopar

OIB: 46240349814

MBS: 040242669

 

Kontakt e-mail adrese:

 

DIREKTOR

Zdenko Jakuc     zdenko@lopar-vrutak.hr

 

TEHNIČKI DIREKTOR

Saša Škarić   sasa@lopar-vrutak.hr

 

VODITELJ ZELENIH POVRŠINA

Tomislav Paparić tomislav@lopar-vrutak.hr

 

VODITELJ JAVNE ODVODNJE

Pećarina Nikola    nikola@lopar-vrutak.hr

 

FINANCIJSKA DIREKTORICA

Jasna Lazarić    jasna@lopar-vrutak.hr

 

KNJIGOVOĐA (KONTER)

Jasmina Škarić-Franelić   jasmina@lopar-vrutak.hr

 

GLAVNI BLAGAJNIK I FAKTURIST

Endži Paparić  endzi@lopar-vrutak.hr

 

ADMINISTRATOR

Dragana Gabrić dragana@lopar-vrutak.hr

 

IBAN: HR1723600001102088650 Zagrebačka banka d.d.

IBAN: HR7224070001100383150 OTP d.d. banka

IBAN: HR4323900011101002544 HPB d.d.

 

Tel: 051/ 775 366

Fax: 051/ 775 443

 

lopar-vrutak.hr

loparvrutak@net.hr

 

AGENCIJA – Prodaja trajektnih karata

trajekt@lopar-vrutak.hr

Tel: 051/775-532